...
آبان, 1396 بدون نظر اخبار, اطلاعیه, مشاوره

کسب کار های آنلاین این روز ها فراگیر شده ,تغریبا 99.99% افراد در پیام رسان های مانند تلگرام شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام هستند , کم ُ بیش با این کلمه کسب کار آنلاین یا کسب کار اینترنتی یا شاید هم کسب کار دیجیتال آشنا هستید .

می خواهیم به شما بگوییم چرا کسب کار آنلاین الزامی هست و همه باید به این سمت حرکت کنند 🙂

 

کسب و کارهای فیزیکی محدودیت های زیادی دارد ! برای راه اندازی یک کار فیزیکی چه مواردی نیاز دارید؟

1-جستجو و اجاره یک مغازه ! 2-دریافت مجوز های مخلتف 3-تهیه اجناس مورد نیاز به صورت محدود ! 4-استخدام نیرو ! 5-تبلیغات زیاد ! 6-پرداخت مالیت ! و…

جدا از این مسائل ,شما محدودیت در دسته بندی ها هم دارید ,یعنی نمی توانید هم اجناس زنانه ,هم مردانه و هم بچه گانه داشته باشید مگر اینکه هزینه بیشتری کنید برای دریافت مجوز و مکان بزرگتری

ساعت کاری محدودی دارید ,مشتریان شما محدود به منطقه یا در نهایت شهر شما هستند ,برای فروش بیشتر مجبور به تبلیغات و هزینه های مانند دکوراسیون و.. هستید !

حالا شما فکر کنید ,شرکت یا فروشگاه دارید !

به طور مثال فروشگاه لباس : از طریق اینترنت(وب سایت) می توانید فروش و پرداخت آنلاین داشته باشید در هر ساعت از شبانه روز ,از هرکجا !حتی لازم نیست شما حتما آنلاین باشید

مشتری وارد وب سایت شما می شود ,توضیحات کامل و تصاویر را مشاهده می کند و سپس با پرداخت هزینه محصول را تهیه می کند ,شما هم ارسال آن را انجام می دهید 🙂

یا

شرکت طراحی دکوراسیون دارید : مشتری بعد از جستجو های مختلف وارد سایت شما می شود ,نمونه کار های مختلف به همراه توضیحات را می خواند ,با شما تماس میگرد (راه کار های ای اچ اف رافراموش نکنید ) و بعد از صحبت تلفنی با اطمینان از اینکه شما یک قرارداد جدید و مطمئن دارید حرکت می کنید !

 

دیگر نیاز به پرداخت هزینه های مختلف نیست ! حتما نیاز نیست در فروشگاه یا شرکت خود باشید ,حقوق/هزینه نیرو ,اب,برق,گاز,تلفن,مالیات و.. را تا حد امکان کاهش می دهید,و یک کسب کار بزرگ را تجربه می کنید.


بسیاری از مردم به  دلیل مختلف که عمدتا زمان می باشد, ترجیح می دهند بجای آنکه مجله های تبلیغاتی را ببینند ,یا شروع بخواندن روزنامه بکنند ! یا حتی در خیابان ها دنبال فروشگاه یا شرکت مورد نظر برای کنند ,از طریق اینترنت جستجو کنند ,اما چرا؟

  1. کم بود وقت
  2. عدم دسترسی کافی به مراکز مربوطه
  3. محدودیت های مکانی
  4. محدودیت های شغلی
  5. ترافیک های سنگین
  6. عدم آشنایی با مسیر
  7. عدم آشنایی با محصول یا خدمات

و…

بنابراین ترجیح میدهند ابتدا در اینرنت جستجو کنند ونمونه های مختلف را ببیند و قیمت را بررسی کنند ,بعد از آن سفاش محصول/خدمات را دهند !

ای اچ اف با تجربه کافی و ابزار های آنلاین می تواند این بازدید و تحقیق را به یک فرصت خریدتبدیل کند و برای شما یک مشتری  جدید بیاورد .

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *