1397/06/24 بدون نظر خدمات

کسب و کار های آنلاین این روز ها فراگیر شده اند ,تغریبا 99.99% افرادی که در پیام رسان های مانند تلگرام یا شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام هستند ،کم ُ بیش با کلمه های کسب و کار آنلاین یا کسب و کار اینترنتی یا شاید هم کسب و کار دیجیتال آشنا هستند.

می خواهیم به شما بگوییم چرا کسب و کار آنلاین الزامی هست و همه باید به این سمت حرکت کنند.

 

کسب و کارهای فیزیکی محدودیت های زیادی دارد ! برای راه اندازی یک کار فیزیکی چه مواردی نیاز دارید؟

 

1-جستجو و اجاره یک مغازه ! 2-دریافت مجوز های مخلتف 3-تهیه اجناس مورد نیاز به صورت محدود ! 4-استخدام نیرو ! 5-تبلیغات زیاد ! 6-پرداخت مالیت ! و…

جدا از این مسائل ,شما محدودیت در دسته بندی ها هم دارید ,یعنی نمی توانید هم اجناس زنانه ,هم مردانه و هم بچه گانه داشته باشید مگر اینکه هزینه بیشتری کنید برای دریافت مجوز و مکان بزرگتر.

 

ساعت کاری محدودی دارید ,مشتریان شما محدود به منطقه یا در نهایت شهر شما هستند ,برای فروش بیشتر مجبور به تبلیغات و هزینه های مانند دکوراسیون و.. هستید !

 

حالا شما فکر کنید ,شرکت یا فروشگاه دارید !

 

به طور مثال فروشگاه لباس : از طریق اینترنت(وب سایت) می توانید فروش و پرداخت آنلاین داشته باشید در هر ساعت از شبانه روز ,از هرکجا !حتی لازم نیست شما حتما آنلاین باشید

مشتری وارد وب سایت شما می شود ,توضیحات کامل و تصاویر را مشاهده می کند و سپس با پرداخت هزینه محصول را تهیه می کند ,شما هم ارسال آن را انجام می دهید 🙂

یا

شرکت طراحی دکوراسیون دارید : مشتری بعد از جستجو های مختلف وارد سایت شما می شود ,نمونه کار ها به همراه توضیحات را می خواند و ثبت سفارش یا درخواست مشاوره می دهد !سپس شما در زمان مناسب بعد از بررسی کامل اطلاعات مشتری با او تماس میگیرید و به راحتی یک قرارداد بی دردسر ثبت می کنید.

مزایایی کسب و کار آنلاین

 

 • کاهش هزینه های مختلف مانند اجاره ،مالیات ،انشعاب ها ،نیرو اضافه و…
 • ارائه خدمات بدون هیچ محدودیت مانند زمان ،مکان و…
 • بدون نیاز به صرف زمان اضافه جهت معرفی محصول
 • ارائه خدمات همزمان به چندین مشتری
 • ارتباط کامل و بهتر به صورت همزمان
 • عدم نیاز به حضور تمام وقت

 


چرا مردم خرید آنلاین – اینترنتی را به حضوری ترجیح می دهند؟

بسیاری از مردم به دلیل مختلف که عمدتا زمان می باشد, ترجیح می دهند بجای آنکه مجله های تبلیغاتی را چک کنند ،یا شروع بخواندن روزنامه بکنند ! یا حتی در خیابان ها دنبال فروشگاه یا شرکت مورد نظر باشند ،از طریق اینترنت جستجو کنند ,اما چرا؟

 1. عدم دسترسی کافی به مراکز مربوطه
 2. عدم آشنایی با محصول یا خدمات
 3. محدودیت های مکانی
 4. محدودیت های شغلی
 5. عدم آشنایی با مسیر
 6. ترافیک های سنگین
 7. کم بود وقت

و…

بنابراین ترجیح میدهند ابتدا در اینرنت جستجو کنند ونمونه های مختلف را ببیند و قیمت را بررسی کنند ” حال اینجا فرصت شماست “با داشتن وب سایتی شکیل ،دسترسی های مناسب و درج اطلاعات کامل می توانید آن مشتری را جذب کنید.

AHFgroup با تجربه کافی و ابزار های آنلاین می تواند این بازدید و تحقیق را به یک فرصت خرید تبدیل کند ،پس قدرت اینترنت را جدی بگیرید و شروع کنید.

 

چرا کسب و کار آنلاین(اینترنتی)

 


نیاز به مشاوره دارید؟ در خدمت شما هستیم.

ارسال نظر شما