1397/06/24 بدون نظر مشاوره

AHFgroup در نظر دارند به خدمات و فعالیت های مجالس,هنرمندان,تشریفات,تالار و.. که در زمینه های مشابه درحال فعالیت هستند خدمات متنوع خود را با تخفیف ویژه ارائه دهند.

 

شما هنرمندان و برگزار کنندگان عزیز می توانید با استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ اِی اِچ اِف ,خودتان را نه تنها در منطقه ! بلکه در تمام شهر/استان/کشور و حتی جهان 🙂 معرفی کنید , نمونه کار ها ,خدمات ,اعضای تیم ,منو,شیوه فعالیت و.. را به بهترین شیوه ممکن معرفی/نشان دهید و مشتریان خودتان را جذب کنید !

نکته ای جالب ! بهتر بدانید برای انجام کار حتما نباید به صورت حضوری مراجعه کنید 🙂 ما پیشنهاد های خوبی داریم برای شما 😉

 

روش های سنتی دیگر کارآمد نیست !

این روز ها دیگر کسی نه وقت دارد نه حوصله ! اینترنت و کسب کار های آنلاین جایگزین تمام کسب کار ها شدن ! هیچ فعالیتی در اینترنت بی نتیجه نمی ماند ,کمترین هزینه + زمان = بهترین نتیجه !

تغریبا همه قبل از اینکه وسیله ای سفارش دهند یا از خدماتی استفاده کنند ,حتما در اینترنت جستجو می کنند ,این دقیقا فرصتی هست برای شما ,با کمک ما می توانید جستجو و تحقیق هر فرد را تبدیل به یک مشتری کنید 🙂

شما با کمک خدمات آنلاین ( مانند طراحی وب سایت ,اپلیکیشن ,ربات تلگرام و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ) می توانید محدودیت ها را حذف کنید ,خدمات شما محدود به مکان و زمان خاصی نمیشه ,و شما می توانید از هرکجا  که بخواهید مشتری جذب کنید ,می توانید به راحتی نمونه کار و خدمات خودتان را به مشتریان به صورت 24 ساعته نشان دهید ! نیاز نیست حتما به صورت حضوری یا در ساعت/روز مشخصی در نظر بگیرید ,به راحتی می توانید با ارائه اطلاعات لازم و نمایش نمونه کار ها مشتریان خودتان را بدون دردسر های مختلف جذی کنید ,همین طور می توانید پیش پرداخت/پرداخت اینترنتی انجام دهید !

همین طور می توانید زمان های خالی و پکیچ های مناسب را در اختیار مشتریان به صورت 24ساعته قرار بدید  🙂

پیشنهاد ما وب سایت نمونه کار+رزو

لینک اینستاگرام | لینک تلگرام

خدمات مجالس

ارسال نظر شما