1397/06/24 بدون نظر خدمات

وب سایت به عنوان اولین و مهمترین قدم در کسب کار های آنلاین می باشد ،وب سایت نوع های مختلفی دارد که در ادامه توضیح می دهیم ،اما قبلش باید به تعاریف اصلی کد نویسی – برنامه نویسی و طراحی سایت آشنا شوید.


ابتدا تعریفی از کد نویسی – برنامه نویسی و طراحی وب

 

  • کد نویسی

کد نویسی وب سایت به معنی نوشتن کامل ( 0 تا 100 ) می باشد ,ما باتوجه به درخواست های شما به صورت کامل از پایه شروع به کدنویسی می کنیم معمولا این پروژه ها بیشتر از 30 روز کاری طول می کشد و همین طور هزینه آن بیشتر از 2 میلیون بوده .

مشتریان این پروژه ها خواسته های متفاوت و خاصی دارند برای همین باید هزینه بیشتری پرداخت کنند ،پشتیبانی این پروژه ها به صورت کامل فقط به عهده ما می باشد و دارای قوانین بخصوصی هست.همین طور در این پروژه ها هزینه پشتیبانی به صورت پکیچی به صورت رایگان و پولی می باشد.

  • برنامه نویسی تحت وب

برنامه نویسی تحت وب به معنی این می باشد که جدا از مسئله کدنویسی ,نیاز شما به صورت یک برنامه هست(دریافت ورودی-آنالیز/پردازش/پاسخ دهی و…-خروجی) بنابراین نیاز به برنامه نویسی اما تحت وب دارید که در اینجا باید از آیتم های مختلفی استفاده کرد ,این پروژه ها معمولا بیش از 60 روز کاری زمان می برد و هزینه آن بیشتر از 5 میلیون تومان می شود.

مشتریان این پروژه ها خواسته های متفاوت و خاصی دارند به طور مثال سیستم حسابداری آنلاین – مدیریت کارخانه و… ، برای همین باید هزینه بیشتری پرداخت کنند ،پشتیبانی این پروژه ها به صورت کامل فقط به عهده ما می باشد و دارای قوانین بخصوصی هست.همین طور در این پروژه ها هزینه پشتیبانی به صورت پکیچی به صورت رایگان و پولی می باشد.

  • طراحی وب

طراحی وب سایت به معنی انجام نیاز های شما اما با صرفه جوی در زمان و هزینه می باشد ,معمولا تمام درخواست ها قابل انجام هست ,این پروژه ها از 7 روز کاری به بالا طول می کشد و هزینه آن معمولا با توجه به نیاز شما از 200 هزار تومان شروع می شود ,پیشنهاد ما به تمام دوستان عزیز گزینه طراحی وب می باشد ,چرا که هزینه و زمان کمتری نیاز دارد همین طور انعطاف پذیری بالایی دارد .

مشتریان این پروژه ها خواسته های یکسانی دارند،مثل فروشگاه ها ،شرکت ها و… برای همین هزینه مناسب تری نسبت به دو مورد اول پرداخت می کنند ،پشتیبانی این پروژه ها باتوجه به شرایط و توافقات مختلف هست ،اما خوبی این مورد این است که بعد از پایان کار نه تنها خودتان بلکه طراحان دیگر هم میتوانند نیاز پشتیبانی شما را رفع کنند .

 

نکته پشتیبانی : توجه کنید مجموعه AHFgroup پشتیبانی تمامی پروژه های خود را به عهده دارد ،و این کار به صورت رایگان (باتوجه توافقات و قوانین) انجام می شود .اما پکیچ های پشتیبانی هم در سیستم ما به صورت جداگانه برای ارائه خدمات متمایزتر ارائه شده.


خوب حالا بعد از اینکه با سبک های مختلف راه اندازی وب سایت آشنا شدید ،شما می توانید به راحتی وب سایت های فروشگاهی ،شخصی ،شرکتی ،دانلودی ،اخباری ،نمونه کار ،خدمات آنلاین: درخواست خودرو مانند اسنپ-سفارش آنلاین غذا مانند اسنپ فود-درخواست انجام خدمات در منزل و…. به راحتی از طریق وب سایت ،به صورت آنلاین بدون نیاز به هیچگونه حضور و آنلاین بودن شما انجام داد.تغریبا هر ایده و خواسته که شما در ذهن دارید قابل انجام هست فقط کافیه با ما درمیان بگذارید.

طراحی و برنامه نویسی وب سایت

 

 

ارسال نظر شما