1397/06/24 بدون نظر خدمات

وابستگی به رایانه و اینترنت روز به روز درحال گسترش می باشد ,تمامی کسب کار ها در هر شرایط و مکانی که هستند و با کمک سیستم های رایانه ای و اینترنت ,نه تنها راحت تر و دقیق تر فعالیت می کنند ,بلکه در زمان و هزینه خود صرفه جویی می کنند .

از ابتدا شروع می کنیم

مشاوره و خرید

برای تهیه سیستم های رایانه و همین طور نرم افزار/اینترنت و هر ابزاری که مورد نیاز فعالیت های شماست نیاز به دانش تخصصی دارد ,صرفا قیمت بالا دلیل به مناسب بودن سیستم نمی باشد ما به شما ابتدا با دریافت نیاز و فعالیت های شما و البته از همه مهمتر باتوجه به بودجه شما سیستم های مناسب را پیشنهاد می کنیم ,بعد از بررسی دقیق توسط AHFgroup سیستم ها تهیه می شوند .

اما چرا ما؟ ما سالهاست با دنیای دیجیتال درحال کسب درآمد هستیم,تجربه های مختلفی کسب کرده ایم ,همین طور به دلیل داشتن سابقه طولانی و البته مفید با بسیاری از همکاران فعال در این حوزه ها آشنا هستیم (نفرات اول) بنابراین ما می توانیم ابزارهای مورد نظر شما را با کیفیت بسیار مناسب از اشخاص اصلی تهیه کنیم

 

راه اندازی و اجرا

هر سیستمی با توجه به مدل آن و البته با توجه به نوع فعالیت شما کانفیگ بخصوصی دارد ,می توانیم به جرات بگوییم که ما بسیاری از مشاغلی که شما در آن فعال هستید را همراه بودیم ,بنابراین به راحتی می توانیم راه اندازی خوبی داشته باشیم . اجرا سیستم ها همراه با آموزش اولیه می باشد.

 

مدیریت و پشتیبانی

بعد از پایان کار (مشاوره/خرید/اجرا) سیستم ها به صورت کامل به شما تحویل داده می شوند , اما شما برای دوری از مشکلات و البته افزایش کیفیت کارتان نیاز به مدیریت و پشتیبانی دارید (که این کار الزامی نیست)

ما بر اساس قراردادی که با شما داریم ,خدمات پشتیبانی از رایانه ها / سیستم های نرم افزاری یا سخت افزاری / اینترنت / وسایل مربوط به رایانه مانند سرور ها,پرینتر,اسکنر و… را به عهده می گیریم و هر زمان که لازم باشه پشتیبانی و مدیریت آن را انجام می دهیم.

 

آموزش

از ابتدا تا بی نهایت ! را ما به شما آموزش می دهیم ,تا حد امکان وابستگی شما را کم کنیم .

 

 

 

مشاوره اجرایی و پشتیبانی ای تی

 

ارسال نظر شما