دیجیتال مارکتینگ ؟ - استودیو AHF
آبان, 1396 بدون نظر آموزش, اطلاعیه, مشاوره

احتمال خیلی زیاد کلمه دیجیتال مارکتینگ را شنیده اید ,اما دیجیتال مارکتینگ چیست؟ گوگل سایت های زیادی به شما معرفی می کند و هرکدام توضیحات مختلف و متفاوتی می دهند ,در این مطلب یکبار برای همیشه به شما می گوییم 🙂

 

کلمه دیجیتال مارکتینگ به معنی بازاریابی دیجیتال می باشد ,اما واقعا همین هست ؟! خیر

همان طور که در مطالب قبلی فرق بین برنامه نویس/کدنویس با طراح را گفته بودیم ,از نظر لغوی امکان داره این معنا را بدهد اما در عمل خیر !!

متاسفانه امروزه شاهد هستیم بسیاری از دوستان بازاریاب های سنتی ,می گویند ما بازاریابی دیجیتال انجام می دهید اما چگونه ! نمیدانند !

دیجیتال مارکتینگ نیاز به دانش و تیم تخصصی دارد چرا که ربطی به بازاریابی سنتی ندارد (دقیقا برعکس این موضوع که بازاریابی سنتی نیاز به دانش ندارد)

 

می توان این طوری گفت که ,دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می کند که فعالیت/کسب کار و.. شما با دیجیتال بهینه و توسعه یابد !

اما چه طوری !

راه اندازی وب سایت , طراحی گرافیک بر بستر وب , شبکه های اجتماعی ,پیام رسان ها ,استفاده از ابزار های آنلاین ,تبلیغات بر بستر وب ,برندینگ و… تمامی فعالیت های که باعث می شود کسب کار شما هزینه و زمان کمتری صرف کند و همین طور در بستر دیجیتال/وب انجام شود دیجیتال مارکتینگ می گویند !

به طور مثال ,ما به چند مطب پیشنهاد سیستم رزواسیون دادیم ,این کار بازاریابی دیجیتال بود؟ 100% خیر ! اما دیجیتال مارکتینگ بود !

بعد از پیشنهاد ما به مطب ها چه اتفاقی افتاد؟

مشتریان آنها خیلی زیاد شد ! چرا ؟ بسیاری از مراجعه کنندگان زمان کافی نداشتند که در ساعت اداری تماس بگیرند یا شاید هم فراموش می کردند ,اما با کمک رزواسیون آنلاین در ساعت های مختلف به ویژه 22 به بعد ,رزو های زیادی انجام شده بود !

حالا متوجه شدید منظور از دیجیتال مارکتینگ : توسعه و بهینه سازی کسب کار بر بستر وب/دیجیتال می باشد نه بازاریابی دیجیتال

پس می توان این طوری نتیجه گیری کرد  برای دیجیتال مارکتینگ قوی نیاز به دانش و تجربه مربوط به این حوضه را دارید نه بازاریابی سنتی !

طراحی وب سایت , طراحی اپلیکیشن ,طراحی ربات تلگرام ,طراحی گرافیک ,تبلیغات و برند سازی ,مدیریت و تولید محتوا تمامی این موارد جزو دیجیتال مارکتینگ هستند ,ای اچ اف با کمک این آیتم ها کسب کار شما را توسعه می دهد !

ما مشاوره بسیاری از کسب کار ها را به عهده داریم ,با کمک دیجیتال مارکتینگ توانستیم تا حد زیادی از هزینه های تبلیغات و برندسازی آنها کم کنیم همین طور فروش آنها را گسترش داریم و با کاهش هزینه ها کمک بزرگی به کسب کار آنها کردیم 🙂

اما نکته اصلی را فراموش نکنید !

دیجیتال مارکتینگ تنها این نیست ! ما مسئولیت های زیادی داریم یکی دیگر از مسئولیت های اصلی ما آنالیز یا همان بررسی کامل فعالیت شما هست ,مشکلات سیستم شما را حل کنیم و با کمک راه حل های آنلاین کسب کاری هدفمندتر به شما پیشنهاد دهیم ! ما مشتریان شما را با کمک ابزار های آنلاین شناسایی می کنیم و درک خواسته های آنها به توسعه و بهینه سازی شما کمک می کنیم.


برخی از خدمات آنلاین اِی اِچ اِف

همین طور می توانید در صورت نیاز از خدمات حضوری ما هم استفاده کنید

ما می توانیم برای شما

  • نماد اعتماد از صنعت و معدن بگیریم !
  • نماد اعتماد از وزارت ارشاد بگیریم !
  • درگاه پرداخت اینترنتی بگیریم !
  • تمام هزینه های شما را کم کنیم !
  • بهترین مکان ها تبلیغات کنیم !
  • در صفحه اول گوگل بیاوریم !
  • نام شما را ثبت جهانی کنیم !
  • و هرآنچه بخواهید 🙂

اولین و تنها ارائه دهنده خدمات تبلیغات وبرندینگ به صورت مستقیم با اینستاگرام !


منتظر شما در پیچ اینستاگرام و کانال تلگرام هستیم 😉

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *